Gablota narożna mała
Opis produktu
Gablota narożna mała: Konstrukcja wykonana z wysokiej klasy profilu anodowanego, hartowanego szkła i płyty. Gablota może być używana do ekspozycji obiektów w muzealnych, ale także w wszelkiego rodzaju produktów jubilerskich, czy galanteryjnych. Wersja podstawowa ma 3 półki. Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych półek. Ponadto można zamontować oświetlenie boczne. Drzwi gabloty mogą być otwierane z zamkiem lub bez.
Zastosowanie
- sklepy spożywcze
- sklepy przemysłowe
- sklepy jubilerskie
- sklepy galanteryjne
- sklepy odzieżowe
- muzea
Dostępne kolory:
- Pełna gama kolorystyczna płyt i profili dostępna jest na stronach:
- Kolory plyt.
- Kolory profili.
W standardowej wersji zawiera:
- 3 szklane półki
Możliwe modyfikacje
- drzwi otwierane bez zamka
- drzwi otwierane z zamkiem
- instalacja dodatkowych półek
- instalacja oświetlenia bocznego na obu bądź wybranej stronie
- instalacja oświetlenia halogenowego górnego
Cechy produktu
| Kod: | GN-M |
|---|
Ostatnio przeglądane
Gablota narożna mała (GN-M)
Konstrukcja wykonana z wysokiej klasy profilu anodowanego, hartowanego szkła i płyty. Gablota może być używana do ekspozycji obiektów w muzealnych, ale także w wszelkiego rodzaju produktów jubilerskich, czy galanteryjnych. Wersja podstawowa ma 3 półki. Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych półek. Ponadto można zamontować oświetlenie boczne. Drzwi gabloty mogą być otwierane z zamkiem lub bez.
Gablota na duże eksponaty (GS - 40)
Gablota na duże eksponaty (GS - 40 A)
Gablota muzealna na manekiny (GSM - 35)
Wykonana z profesjonalnego profilu aluminiowego, poddana barwieniu za pomocą technologii anodowania lub malowania proszkowego. Całość wypełniona szkłem i płytą. W wersji podstawowej nie ma zamontowanych półek, ale bez problemu można je zainstalować, zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami. Konstrukcja gabloty wyposażona jest w zamek patentowy. Ponadto jedną z możliwych modyfikacji jest instalacja oświetlenia sufitowego lub bocznego. Gablota może być wykorzystana na potrzeby straży pożarnej, szkół, muzeum czy nawet wojska.

KOSZYK(pusty)






